O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Recenze : SPIDER-MAN 3

Komiksová nakladatelství Marvel a DC spolu již několik let bojují o špičku v akčních komisech.Obě tyto nakladatelství také mají svoje zlaté legendy,zastupující reklamní značku firmy,za DC můžeme např.:jmenovat Supermana s Batmanem , Marvel by pak určitě zastupovali např.:Spider-man, X-Men nebo Fantastic Four. Jenže ani tak těmto gigantům nesklízí úspěch samotný komiks,jako filmové zpracování,které tedy diváci (v USA hlavně) hltají s otevřeným chřtánem a tak není divu,že producenti ‘‘komiksáků‘‘si tak mnou ruce častěji,než ti ostatní.

žádné komentáře 02. 05. 2007
Reklama

Poslední skotský král

Je možné podlehnout kouzlu tyrana, který vyvražďuje všechny nepohodlné obyvatele, včetně vašich příbuzných a přátel? V sedmdesátých letech v Ugandě jeden takový vůdce byl – prezident Idi Amin, jeden z nejkrutějších diktátorů. A o něm skrze příběh mladého skotského lékaře, který odjel do Ugandy s „vyššími úmysly“ pomáhat, vypráví film Poslední skotský král.

žádné komentáře 05. 02. 2007

Stefano Benni - italský humorista útočí na české bránice

Trvalo třicet let, než se k českému čtenáři konečně dostala prvotina italského spisovatele Stefana Benniho Bar Sport. Ve 26 povídkách autor svým originálně vtipným způsobem představuje zvyky, zlozvyky a různé vlastnosti nejen návštěvníků baru, ale i svých krajanů všeobecně. Poznáme tak Itálii sedmdesátých let a navíc se u toho výborně pobavíme. Bar Sport je to totiž místo, kde se po celý den setkává různorodá skupinka roztomile podivných lidiček.

žádné komentáře 04. 02. 2007

Krvavý diamant jde do kin

Chcete jít do kina. Chcete zajít na něco nového, dobrodružného a svižného. Ne něco, na co si za týden nevzpomenete. Chcete něco skutečného, ne další sci-fi slátaninu. A líbil se vám Hotel Rwanda. Tak pokud jste odpověděli na všechny (nebo alespoň většinu) tvrzení ANO, jděte do kina na Krvavý diamant.

žádné komentáře 18. 01. 2007

Námořní deník Erwina Dubského

Milá černobílá fota (v některých případech citlivě kolorovaná) zachycující všední japonský život čekají na své obdivovatele v Galerii Rudolfinum. Přivezl je ze své dobrodružné cesty kolem světa koncem devatenáctého století český důstojník rakouského válečného loďstva Erwin Antonín Anna Dubský, příslušník starobylého šlechtického rodu sídlícího na moravském zámku Lysice.

žádné komentáře 14. 01. 2007

Po Novém roce nesmíte chybět!

Vrchol letošní zimní sezony v Trentinu je netradičně naplánován hned na začátek nového kalendářního roku, kdy srdce oblasti, středisko Val di Fiemme, přivítá nejlepší lyžaře planety. Na běžkařských tratích Lago di Tesero prověřených pořádáním mistrovství světa v letech 1991 a 2003 proběhne finále závodů Tour de Ski, jehož úvodní etapy se rozběhnou v našem Novém Městě na Moravě 29. 12. 2006.

žádné komentáře 15. 12. 2006

Soutěžte s námi

Napište nám do redakce, co si nejvíce přejete pod stromeček. Nejlepších pět odpovědí uveřejníme a nejoriginálnější dva soutěžící čeká DVD Na Stojáka, skvělého zábavného pořadu HBO, které vám jistě nezpříjemní jen čas Vánoc.

žádné komentáře 28. 11. 2006

Prosincové filmové hity na HBO

Pro poslední měsíc tohoto roku má kanál HBO připraven jeden velký kultovní hit: černobílý hvězdně obsazený film Roberta Rodrigueze SIN CITY. Originální adaptace proslulého komiksu Franka Millera se především díky nápaditosti režiséra a autora v jedné osobě a jeho vytříbenému citu pro vizuální stránku opravdu povedla, a film je tak možné bez váhání zařadit mezi nejzajímavější filmové počiny posledních let.

žádné komentáře 23. 11. 2006

Jak Bryan Adams rozohnil Sazka Arenu

Ano, ano, Adamsovi se to opravdu podařilo, rozpálil některé návštěvníky téměř do ruda. Těžko říci, jestli to bylo kvůli jeho zpěvu nebo kvůli jeho hodinovému zpoždění.

žádné komentáře 20. 11. 2006

Přehlídka Hany Havelkové

Několik nevšedních modelek si vykračovalo na módní přehlídce návrhářky Hany Havelkové v pátek 17. listopadu v pražské galerii Mánes. „Modelky musí mít nejen pěknou tvář a tělo, měly by vyzařovat i něco víc,“ říká oděvní designérka, která po Haagu, New Yorku a Paříži představila svoji novou kolekci Žena v černém poprvé i v Praze.

žádné komentáře 18. 11. 2006

Shortbus aneb Sexuální zpověď sedmi Newyorčanů

Režisér kontroverzního snímku Hedwig and the Angry Inch (USA 2001) John Cameron Mitchell představil na letošním Filmovém festivalu v Cannes svůj poslední snímek Shortbus. Film překvapuje svou otevřeností, baví svou hravostí a nutí k zamyšlení svou citlivostí. Pokouší se očistit a uvolnit náš sexuální život, jenž je často obestřen negativním zabarvením a znevážen pornografií.

žádné komentáře 11. 11. 2006
Starší články : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006